Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başbakana küfretti işinden oldu!
20 Haziran 2013 Perşembe 13:35

Başbakan'a küfretti işinden oldu!

BAŞBAKAN'A KÜFREDEN BORAJET PİLOTU İŞİNDEN OLDU!!

Gezi Parkı olayları sonrası sosyal medyadaki tepkilerini küfür ve hakarete vardıranlara yönelik inceleme başlatılırken Facebook'ta Başbakan'a ağır küfürler yağdıran bir havayolu pilotu işinden oldu!

Gezi Parkı olayları sonrası sosyal medyadaki tepkilerini küfür ve hakarete vardıranlara yönelik inceleme başlatılırken Facebook'ta Başbakan'a ağır küfürler yağdıran bir havayolu pilotu gelen tepkiler üzerine istifa ettiğini açıkladı.

airporthaber.com sitesinde yer alan habere göre sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde küfürlü mesajlar paylaşan Borajet Havayolları pilotu U.A., işinden oldu.

Bir süredir kendisine ait Facebook sayfasından hükumete ve Başbakan'a yönelik ağır hakaret ve küfür içeren mesajlar paylaşan pilot, sosyal medyada büyük tepki çekti. Yazılara tepki gösteren vatandaşlar, pilotun gereken cezayı alması için Borajet Havayolları'nı telefon yağmuruna tuttu.

Gelen tepkiler üzerine Facebook adresini kapatan U.A, 'Hesabım başkası tarafından kullanıldı' dese de gelen baskılara daha fazla direnemedi. U.A'nın dün itibariyle çalıştığı havayolu şirketinden, 'Bu olaydan dolayı şirkete zarar gelmesini istemiyorum' diyerek istifa ettiği öğrenildi.

İşte tepkilere neden o tweetlerden biri:

Konu ile ilgili görüştüğümüz havayolu şirketinden bir görevli, yetkililerin toplantıda olduğunu ve konuyla ilgili daha sonra açıklama yapılacağını söyledi. (airporthaber.com)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
21 Ekim 2017 Cumartesi
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER