Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Batman Spor Akademisi Başkanı Velioğlu Çine Gitti
21 Haziran 2013 Cuma 16:48

Batman Spor Akademisi Başkanı Velioğlu Çin'e Gitti

Batman Spor Akademisi Başkanı ve Türkiye Milli Takım Antrenörü Abdulaziz Velioğlu Çin'e gitti.

Batman Spor Akademisi Başkanı ve Türkiye Milli Takım Antrenörü Abdulaziz Velioğlu Çin'e gitti.

Türkiye Wushu Federasyonun faaliyet programına eklenen Taolu Antrenör Eğitim Kursu 17 - 30 Haziran tarihlerinde Çin'in başkenti Pekin'de Devlet Spor Üniversitesi’nde yapılacak.

Bu amaçla görevlendirilen Batmanlı antrenör Abdülaziz Velioğlu Çine hareket etti. Çine hareket etmeden önce bir açıklama yapan Velioğlu, “Batmanlı olarak dünyaya açılıp değişik vesilelerle görev almak ve Batman’ın tanıtım elçiliğini yapmak, dünyadaki gelişmeleri yerinde takip edip Batmanlı genç sporcularla paylaşmak en büyük mutluluk vesilemizdir.” dedi.

Batman’ı Türkiye ve dünyada sporda bir marka olarak tescillemek istediklerini belirten Velioğlu, Gençlik Spor, Wushu Federasyonu ve Batman Spor Akademisi olarak uluslararası bir turnuvayı Batman’da düzenleyeceklerini ifade etti.

Uluslararası Hasankeyf Wushu Sanda Taolu Dostluk Turnuvası’nın da 23-24-25 Ağustos 2013 tarihleri arasında halka açık alanlarda Batman’da yapılacağını belirten Velioğlu, bu turnuva ile Batman’ın misafirperverliğini dünyaya göstermeği amaçladıklarını ileri sürdü.
CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
25 Kasım 2017 Cumartesi
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER