Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Büyük Ankara Festivali başlıyor!...
27 Temmuz 2017 Perşembe 10:00

Büyük Ankara Festivali başlıyor!...

Büyük Ankara Festivalinde Hangi Sanatçılar Sahne Alacak?

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 6 yıl üst üste düzenlediği ve "Uluslararası Büyük Ankara Festivali”, 3 yıl aradan sonra Başkentlilerle 7. kez buluşuyor. 29 Temmuz'da Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında başlayacak olan festival 6 Ağustos'a dek devam edecek.

Festivalede Ankaralılar, pop müziğinin güçlü ve sevilen sanatçılarından; Funda Arar, Işın Karaca, Ferhat Göçer, Serdar Ortaç, Mustafa Ceceli, Demet Akalın, Gülşen, İrem Derici ve Emre Aydın'ın vereceği konserlerle hem eğlenecek hem de hareketli ve romantik şarkılarını dinleme imkanı bulacak!

Her gece iki ünlü sanatçının konser vereceği festivalde, özgün, fantezi ve arabesk müziğinin ünlü ve sevilen sanatçılarından Linet, Uğur Işılak, Serkan Kaya, Ali Şan, Ankaralı Coşkun,  Mustafa Taş, İbocan, Hüseyin Kağıt , İsmail Türüt, Nihat Doğan  ve Seccad Mehmedi  de birbirinden güzel ve sevilen eserlerini  seslendirecek. 

Festivalde, geçtiğimiz günlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Twitter'daki daveti sonrasında şarkıcı Sinan Akçıl'ın da sahne alması bekleniyor..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
13 Aralık 2017 Çarşamba
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER