Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘chp Cihaner’i Ergenekon Davasından Korumak İçin Milletvekili Yaptı’
12 Ocak 2013 Cumartesi 16:33

‘chp Cihaner’i Ergenekon Davasından Korumak İçin Milletvekili Yaptı’

AK Parti Denizli Merkez İlçe Başkanı Birtan Şahan, CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner’in, Ergenekon davasından korumak için Meclis'e sokulduğunu söyledi.

AK Parti Denizli Merkez İlçe Başkanı Birtan Şahan, CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner’in, Ergenekon davasından korumak için Meclis'e sokulduğunu söyledi. Şahan, düzenlediği basın toplantısında CHP’nin, Cihaner’i milletvekili yaparak Denizli halkını kullandığını öne sürdü.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Şahan, “Biz bugüne kadar ithal milletvekilleri hakkında bir şeyler söylemedik. Bu kişi, Ergenekon davasında yargılanmıştır. Koruma altına alınması, milletvekili olması için Denizli’ye önerilmiştir. Denizli’nin insanlarını kullanmışlardır.” dedi.

Birtan Şahan, muhalefetin Türkiye’nin gelişimini ve ilerleyişini göremediğini ifade ederek, “Sizin hiçbir zaman yapamayacaklarınızı gerçekleştirdiği için AK Parti hükümetinin hizmetlerine kendi çapınızda söylenmekten vazgeçmeyeceksiniz. Yalnız biliniz ki bu ülkeyi yok etmeye, bu hükümet oldukça ne sizin gücünüz yeter ne de bir başkasının.” diye konuştu. CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
17 Aralık 2017 Pazar
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER