Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Denizli Valisi Demir, Çalışan Gazetecilere Gül Verdi
13 Ocak 2013 Pazar 15:43

Denizli Valisi Demir, Çalışan Gazetecilere Gül Verdi

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC)’ni ziyaret ederek gazetecilere gül dağıttı.

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC)’ni ziyaret ederek gazetecilere gül dağıttı. 10 Ocak'ta Heimtextil Fuarı'na katılıp Denizlili firmalara destek vermek amacıyla Almanya’da bulunan Demir, ziyareti bugün yaptı.

DGC Başkanı Önder Varol ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Demir, gazetecilerle tek tek tokalaşarak gül verdi ve sıkıntılarını dinledi. Gazetecilerle şu ana kadar karşılıklı güven içinde birarada olduklarını ifade eden Demir, “Sizlerin yaptığı haberler, bizler için çok önemli. Her haberi ilgili kurumlarımızla birlikte değerlendiriyoruz. TBMM’de çok yakın zamanda çıkan kanuni düzenleme, inşallah Sayın Cumhurbaşkanımız'ın onayıyla en kısa sürede yürürlüğe girince yıpranma hakkınızın geri verilmesi, moralinizi yükseltmesi açısından önemli. Çalışan Gazeteciler Günü'nüzü kutluyorum.” dedi. CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
18 Aralık 2017 Pazartesi
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER