Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dsp İzmir İl Başkanı: Yerel Seçimde En Az Bir İlçe Almayı Hedefliyoruz
11 Ocak 2013 Cuma 16:48

Dsp İzmir İl Başkanı: Yerel Seçimde En Az Bir İlçe Almayı Hedefliyoruz

DSP İzmir İl Başkanı Selçuk Karakülçe, önümüzdeki yerel seçimde en az bir ilçeyi almayı hedeflediklerini belirterek, “Seçimlere sıkı hazırlanıyoruz.

DSP İzmir İl Başkanı Selçuk Karakülçe, önümüzdeki yerel seçimde en az bir ilçeyi almayı hedeflediklerini belirterek, “Seçimlere sıkı hazırlanıyoruz.” dedi.

DSP İl Başkanı Karakülçe, İl Sekreteri Mehmet Beloğlu ve diğer parti yöneticileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Zaman Gazetesi ve Cihan Haber Ajansı Ege Bölge Yayın Temsilciliği’ni ziyaret etti. Bölge Yayın Temsilcisi Vahit Yazgan’a seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Karakülçe, çok kapsamlı bir anket yaptıklarını, yerel seçimde bu anketten çıkan sonuçlara göre hareket edeceklerini kaydetti. Seçimler konusunda tecrübeli bir parti olduklarını söyleyen Selçuk Karakülçe, “Yerel seçimlere yönelik geniş kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. Hangi ilçede ne kadar güçlü olduğumuzu inceleyeceğiz. Ondan sonra aday profilini belirleyeceğiz. Çalışmalarımızı da buna göre yapacağız.” şeklinde konuştu. CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
17 Aralık 2017 Pazar
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER