Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emine Erdoğan Işık Kolejini Ziyaret Edecek
12 Ocak 2013 Cumartesi 16:28

Emine Erdoğan Işık Koleji'ni Ziyaret Edecek

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan ‘Gönül Elçileri Projesi'ne Sakarya Özel Işık Ortaokulu adına İngilizce Ööğretmeni Kübra Bayraktar da katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan ‘Gönül Elçileri Projesi'ne Sakarya Özel Işık Ortaokulu adına İngilizce Ööğretmeni Kübra Bayraktar da katıldı. Toplantıda Emine Erdoğan'a öğrencilerin mektuplarını veren Byaraktar, "Emine Hanım Sakarya'ya geldiğinde öğrencilerimizi ziyaret edeceğini söyledi." dedi.

        Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından, toplumda gönüllülük kavramına yönelik farkındalığın geliştirilmesi, toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak gönüllü sayısının artırılması, insan kaynağı ihtiyacının güçlendirilmesi ve gönüllü çalışmanın yaygınlaştırılması amacıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde gerçekleştirilen ‘Gönül Elçileri Projesi' tanıtım toplantısı geçtiğimiz günlerde Ankara’da yapılmıştı.

         Toplantıya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahinle birlikte çok sayıda davetli katılmıştı. Işık Koleji öğretmenlerinden Kübra Bayraktar bu toplantıya katılarak örgencilerin yazmış olduğu sevgi ve gönül mektuplarını Emine Erdoğan’a takdim etti. Bayraktar, Emine Erdoğan'ın yazılan mektupları ve içeriğini takdir ile karşılayarak öğrencilere tebrik, teşekkür ve sevgilerini gönderdiğini söyledi. Bayraktar, Erdoğan'ın öğrencilerin başarılarının devamını dileyerek, Sakarya’ya geldiğinde Işık Koleji öğrencilerini de ziyaret edeceğini belirtti. CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
17 Aralık 2017 Pazar
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER