Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kılıçdaroğlu, Yalovada Nikah Şahitliği Yaptı!
04 Haziran 2012 Pazartesi 11:00

Kılıçdaroğlu, Yalova'da Nikah Şahitliği Yaptı!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Yalova eski İl Başkanı Özcan Özel'in kızının düğün törenine katılarak, nikah şahitliği yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Yalova eski İl Başkanı Özcan Özel'in kızının düğün törenine katılarak, nikah şahitliği yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İzmir İl Kongresi sonrasında Yalova'ya gelerek, CHP eski il başkanlarından Özcan Özel'in kızı Duyşen (Özel) Kuş'un düğün törenine katıldı. Yalova girişinde çok sayıda partili tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu, ardından düğünün gerçekleştirileceği Elegance Resort Otel'e geçti.

Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak ve CHP Yalova Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhharem İnce de törende hazır bulundu. Salona girişte partilileri selamlayan Kılıçdaroğlu, ardından CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile birlikte Duyşen (Özel) Kuş ve Ali Kuş çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Burada, genç çifte evlilikleri boyunca mutluluk dileyen Kılıçdaroğlu, yaptığı konuşmada, "Bu güzel günde, bu nikahta bulunmaktan dolayı çok memnunum. Sizlerin beraberliği mutluluğu, ailenizin, yakın çevrenizin, akrabalarınızın, dostlarınızın burada bulunanların mutluluğu demektir. Sizin mutluluğunuz bütün Türkiye’nin mutluluğu demektir. Hoşgörü, sevginin üzerine inşa edildiği zaman kalıcılığı çok daha güçlü olur. Aile cüzdanı evin tapusu demektir. Damat Bey, izin verirseniz bu tapuyu geline vermek istiyorum. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Evlilik cüzdanını Duyşen (Özel) Kuş'a veren Kılıçdaroğlu, genç çifte altın taktı. Kılıçdaroğlu, daha sonra İstanbul'daki bir programa katılmak üzere Yalova'dan ayrıldı.

CİHAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
21 Kasım 2017 Salı
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER