Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kuyumcu Esnafıyla Huzur Toplantısı
23 Haziran 2013 Pazar 12:08

Kuyumcu Esnafıyla Huzur Toplantısı

Göksun İlçe Emniyet Müdürlüğü yaz aylarında artan hırsızlık olayları için ilçedeki tüm kuyumcu esnafıyla toplantı yaparak uyarılarda bulundu İlçe Emniyet Müdürlüğü Lokalinde İlçe Emniyet Müdürü Ali Uzun’un başkanlığında kuyumcu esnafına yönelik Sorumlulu.

Göksun İlçe Emniyet Müdürlüğü yaz aylarında artan hırsızlık olayları için ilçedeki tüm kuyumcu esnafıyla toplantı yaparak uyarılarda bulundu İlçe Emniyet Müdürlüğü Lokalinde İlçe Emniyet Müdürü Ali Uzun’un başkanlığında kuyumcu esnafına yönelik Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı yapılmıdı.

Toplantıda, polis-halk ilişkilerini en üst seviyeye çıkarmak, hırsızlık, dolandırıcılık vb. asayiş konularında alınması gereken önleyici tedbirler, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan korunması için yapılması gerekenler, yaya ve araç trafiğinde uyulması gereken kurallar, emniyet kemeri kullanımının önemi ile ilçemizin daha huzurlu ve güvenli olması için kuyumcu esnafıyla bilgi alış verişinde bulunuldu. Görüşülen konular hakkında kuyumcu esnafı ile Polis arasında işbirliğinin arttırılması yönünde karar alındığ bildirildi. CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
18 Aralık 2017 Pazartesi
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER