Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mesleğini Renklendiren Polisin Üçüncü Kitabı Çıktı
20 Haziran 2013 Perşembe 16:28

Mesleğini Renklendiren Polisin Üçüncü Kitabı Çıktı

Trabzon Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı Çamburnu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği'nde görev yapan 28 yıllık polis memuru Fevzi Ülker (54), 'Tavır Koydum Hayata' isimli öykü-deneme kitabını okurların beğenisine sundu.

Trabzon Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı Çamburnu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği'nde görev yapan 28 yıllık polis memuru Fevzi Ülker (54), 'Tavır Koydum Hayata' isimli öykü-deneme kitabını okurların beğenisine sundu. Üçüncü kitabını çıkaran Ülker, aynı zamanda bağlama çalıyor.

Daha önce Trafik konulu piyes, skeç ve şiirlerden oluşan 'Babacığım' ve 'Bilge Amca' adlı kitaplarında vatandaşlara trafik olgusunu anlatmaya çalışan Ülker, öykü- deneme içerikli son kitabını da tamamladı. Aynı zamanda bağlama çalarak şiirlerini besteleyen Ülker, yaptığı işten çok zevk aldığını, zevk almadan böyle uğraşlara girilemeyeceğini belirtti. Ülker, "Bu benim hayatımın değişmez bir parçası. Şiir yazmak, bağlama çalmak, düşüncelerimle insanlara bir şeyleri hatırlatmayı vatandaşlık ve mesleğimin gereği olarak görüyorum." dedi.

Ülker, kendisine kitabın basılmasında verdiği katkı nedeni ile Of Belediye Başkanı Murat Saral’a teşekkür etti.
CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
25 Kasım 2017 Cumartesi
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER