Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ozan İpek: Sabrın Sonuna Geldik, Olay Çözülsün
12 Ocak 2013 Cumartesi 14:14

Ozan İpek: Sabrın Sonuna Geldik, Olay Çözülsün

Disiplinsiz hareketleri nedeniyle Bursaspor yönetiminin kadro dışı bıraktığı Ozan İpek, “Olayın çözülmesi lazım.

Disiplinsiz hareketleri nedeniyle Bursaspor yönetiminin kadro dışı bıraktığı Ozan İpek, “Olayın çözülmesi lazım. Bursaspor yönetiminden istediğim de bu. Sabır çok önemli. Şu an sabrın sonuna geldik.” dedi.

Yeşil - beyazlı kulübün geçtiğimiz günlerde 1 milyon 760 bin TL para cezasına çarptırdığı genç oyuncu, yayıncı kuruluş Lig TV'ye açıklamalarda bulundu. Biran önce futbola dönmek istediğini ifade eden Ozan İpek, şunları dile getirdi:

“Olayın çözülmesi lazım. Bursaspor yönetiminde istediğim de bu. Sabır çok önemli. Şu an sabrın sonuna geldik. İkinci yarı başlayacak ve çok geç kalındı. Bir kez daha söylüyorum; benim Bursaspor yönetiminde ricam bu olayın çözülmesi ve sahaya dönmem. Sahaya geri dönmekten başka bir şey istemiyorum. Futboldan uzak kalmak çok kötü bir şey.”

“CEZA BAŞKANIN TAKDİRİ”

Çalışmalarını, 2,5 aydır eski antrenörleriyle Antalya'da sürdürdüğünü belirten yetenekli futbolcu, kendisine verilen para cezası konusunda, “Ceza konusunu başkan da açıkladı. İdmanlara katılmadığım içinmiş. Teknik direktörün ve başkanın takdiri bu konuda bir şey diyemem.” yorumunu yaptı.

Bu arada, Ozan İpek'in 14 Ocak pazartesi günü Bursa'ya gelerek alt yapı tesislerinde çalışacağı, ayrıca başkan İbrahim Yazıcı ile görüşeceği öğrenildi.
CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
15 Aralık 2017 Cuma
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER