Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şahinbeyde Memurlar Sosyal Denge Katkı Ücreti Alacak
14 Ocak 2013 Pazartesi 15:43

Şahinbey'de Memurlar Sosyal Denge Katkı Ücreti Alacak

Gaziantep Şahinbey Belediyesi ile BEM-BİR-SEN arasında memurlarının ekonomik şartlarında iyileştirme öngören sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

Gaziantep Şahinbey Belediyesi ile BEM-BİR-SEN arasında memurlarının ekonomik şartlarında iyileştirme öngören sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

    Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile Gaziantep Şube Başkanı Serkan Özatıcı arasında imzalanan sosyal denge sözleşmesi imza törenine sendika yöneticileri de katıldı. Belediye bünyesinde hizmet veren memurlara yönelik sosyal denge sözleşmesini imzaladıklarını ifade eden Başkan Tahmazoğlu, “Göreve geldiğimiz günden bu yana personellerimizle birlikte el ele vererek, vatandaşımıza daha güzel hizmetler sunmak için çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Bugün ise belediyemizde görev yapan memurlarımız için 2013 yılı ve 2014 seçim dönemine kadar olan süreyi kapsayacak şekilde BEM-BİR-SEN’le sosyal denge sözleşmesi imzaladık. Böylelikle belediyemizde çalışan memurlarımızın maaşlarını iyileştirme noktasında destek sağlamış oluyoruz. Her ay maaşlarına ek olarak bir de sosyal denge katkı ücreti alacaklardır. Sendikamızı kutluyorum. Çalışanlarımızın Allah gücünü kuvvetini arttırsın. Yapılan sözleşmenin memurumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

    BEM-BİR-SEN Gaziantep Şube Başkanı Özatıcı ise “Yapılan bu sözleşmeler ardından arkadaşlarımızın daha verimli olacağını taahhüt ediyoruz.” ifadelerini kullandı. CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
17 Aralık 2017 Pazar
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER