1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Samsun Tso Başkanı Murzioğlu’ndan Çarşamba’ya Destek
Samsun Tso Başkanı Murzioğlu’ndan Çarşamba’ya Destek

Samsun Tso Başkanı Murzioğlu’ndan Çarşamba’ya Destek

Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, makamında ağırladığı Çarşamba Ticaret Borsası ile Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’nın Meclis Divanı ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemde başarılar dileyerek, “Yanınızdayız” mesajı verdi.

A+A-

Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, makamında ağırladığı Çarşamba Ticaret Borsası ile Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’nın Meclis Divanı ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemde başarılar dileyerek, “Yanınızdayız” mesajı verdi.

Yapılan seçimlerden ikinci kez başkanlık koltuğuna oturan Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, yönetim kurulu ile Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni dönem Başkanı Ahmet Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri ve Meclis Başkanı Muharrem Yaralı, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın ziyaret etti. Kazım Yılmaz ve Ahmet Yılmaz, Samsun TSO’nun yeni Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu ile ikinci kez başkan seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve yönetimine yeni dönemde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yeni dönemde görev yapacak başkanlara ve yol arkadaşlarına başarılar dileyen Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, “Allah hayırlı, uğurlu etsin. İnşallah muvaffak olursunuz. Hep birlikte yeni döneme girdik. Önümüzdeki dönemde bizim üzerimize ne görev düşüyorsa şahsım ve yönetimim olarak her zaman yanınızdayız. Ben kolektif çalışmaktan yanayım. Kaybeden de, kazanan da bizim arkadaşlarımız. Burada amaç işi kişiselleştirmeden kentimizin bütününe, üyelerimize nasıl daha iyi hizmet verebilmektir. Burada amaç, şehrimizin kalkınmasıdır. Hepimiz iş adamıyız ve burada bir menfaat peşinde olan insanlarda değiliz. Biz burada fahri görev yapıyoruz. İfade ettiğim gibi bizim ortak payemiz şehrimizin kalkınmasına öncülük ve önderlik yapmak. Hepimizin kardeşçe neyi, ne şekilde daha iyi yaparızın peşinden koşmalıyız. Biz Samsun’a bir bütün olarak bakıyoruz. İnşallah hep birlikte el ele vererek şehrimizin kalkınmasında önemli adımlar atacağız. Ben buna yürekten inanıyorum.” dedi.

Üyelerinin takdirini alarak ikinci kez başkanlığa seçilen Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz da seçimin artık geride kaldığını ve artık sıranın hizmete geldiğini ifade etti. Yılmaz, “Yapacağımız çok işler var. Artık geriye bakmayacağız, hep ileriye bakacağız. Sadece Çarşambamız değil, Samsun’un tümü en güzel hizmeti ve en iyisini hakkediyor. Biz en iyi hizmetinde birlikte hareket etmekten geçtiğinin bilincindeyiz. Sizlerin de öncülüğünde Çarşamba ve Samsun olarak hedeflere emin adımlarla kısa sürede ulaşacağımıza inancım tam.” diye konuştu.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Başkanı Ahmet Yılmaz ise şunları söyledi: “Seçimden önce de ifade ettiğim gibi birlik ve beraberlikten her zaman güç doğar. Biz sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz. Her zaman sizinle birlikte hareket etmek isteriz. Çünkü, hizmet yapmaya heyecanlı bir ekibimiz var ve ilçemize çok şey yapmak istiyoruz. Göreve geldikten sonra kapılarımızı açtık. Ticaret Borsası’yla güzel bir ilişkimiz var. Çarşambamız sanayisi ve ticaretiyle hızla gelişen önemli bir bölgemizdir. Çarşamba sanayisinin ve ticaretinin sizlerle birlikte daha güzel noktalara geleceğine inanıyorum. Bu konuda her zaman desteğini bekliyoruz.” CİHAN

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu’ndan Çarşamba’ya destek

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu’ndan Çarşamba’ya destek

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.