Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sema Koleji, 11. Dönem Mezunlarını Verdi
04 Haziran 2012 / 12:37

Sema Koleji, 11. Dönem Mezunlarını Verdi

Antalya'nın Manavgat ilçesinin ilk özel okulu unvanına sahip olan Sema Koleji, 11. dönem mezunlarını düzenlenen törenle verdi. Mezuniyet töreninde 8'i...

Antalya'nın Manavgat ilçesinin ilk özel okulu unvanına sahip olan Sema Koleji, 11. dönem mezunlarını düzenlenen törenle verdi. Mezuniyet töreninde 8'inci sınıf öğrencisi İlayda Eker, okul sancağını 7'nci sınıfta okuyan Zeynep Demirtaş'a teslim etti. 11. dönem mezunlarında dönem birinciliğini 5 öğrenci paylaştı.

Sema Koleji dönem birincileri İlayda Eker, Havva Nur Ceylan, Hatice Kara, Zülal Aydın ve Melisa Evren oldu. Öğrencilerin mezuniyet törenine Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu da katıldı. Kaymakam Bulgurlu, eğitimde başarının; öğretmen, öğrenci ve veli diyaloğu ile üçlü saç ayağının güçlü bir şekilde gerçekleşmesiyle ortaya çıkacağını söyledi. Geleceğin dünyasını, her alanda kendini ispat etmiş yetişmiş insan gücünün şekillendireceğini belirten Bulgurlu, öğrencilerin kendilerini her alanda geliştirmesi ve yetiştirmesi için bol bol kitap okumaları gerektiğini ifade etti. Bulgurlu, öğrencilerin her alanda kendilerini yetiştirerek ispatlamalarının yanı sıra milli ve manevi değerlerle bezenerek yetişmesinin de çok önemli olduğunu kaydetti.

CİHAN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
22 Kasım 2017 Çarşamba
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER