Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tümsiad Yeni Katılımlarla 600 Üyeye Ulaştı
22 Haziran 2013 Cumartesi 17:18

Tümsiad Yeni Katılımlarla 600 Üyeye Ulaştı

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD), Gold Majesty Hotel’de düzenlenen tanışma ve üye katılım töreninde 25 yeni üyeyi bünyesine kattı.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD), Gold Majesty Hotel’de düzenlenen tanışma ve üye katılım töreninde 25 yeni üyeyi bünyesine kattı. Böylece TÜMSİAD Bursa Şubesi, yeni üyelerle birlikte toplamda 600 üyeye ulaşmış oldu.

        TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Balabanoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili M. Kemal Şerbetçioğlu, TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu ve TÜMSİAD Bursa Şubesi üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıyla TÜMSİAD üyesi olan işadamları dernek rozetlerini taktı.

        Törende TÜMSİAD’ın misyonunu yeni üyelerle paylaşan TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Cemal Balabanoğlu, "TÜMSİAD sadece ekonomik alanda projeler üreten, yeni atılımlarla istihdam sağlamaya çalışan bir dernek değil; huzur elçiliği yapan, mazlumun yanında yer alan ve istikrarı bozmaya çalışanlara karşı mücadele veren bir dernektir." dedi.

        Balabanoğlu ayrıca, TÜMSİAD’ın büyümeye devam ettiğinden bahsederek, bu yolda yeni üyeler ile güçlendiklerini ifade etti. 2023’e giden yolda kendi üstlerine düşen vazifeyi yerine getirme adına çeşitli projelere imza attıklarını belirtti.

        Törene konuk olarak katılan AK Parti Bursa Milletvekili Kemal Şerbetçioğlu ise yeni üyelerin TÜMSİAD’ı daha da güçlendireceğini belirterek, TÜMSİAD’ın ülkeye katma değer sağlama konusunda her zaman duyarlı davrandığını söyledi. Şerbetçioğlu ayrıca, yeni üyelere çok doğru ve güçlü bir sivil koplum kuruluşuna üye olduklarını belirterek, TÜMSİAD içinde alacakları görevlerde başarılar diledi.
CİHAN

TÜMSİAD yeni katılımlarla 600 üyeye ulaştı

TÜMSİAD yeni katılımlarla 600 üyeye ulaştı

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
18 Aralık 2017 Pazartesi
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER