Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vahşi Cinayetin Detayları Ortaya Çıktı
21 Haziran 2013 Cuma 14:30

Vahşi Cinayetin Detayları Ortaya Çıktı

İzmir’in Çiğli ilçesinde 94 yaşındaki kadını bıçaklayarak öldüren yetiştirme yurdunda kaldığı öğrenilen 15 yaşındaki kızın sosyal paylaşım sitesinde 'Yamanlar yolcusu kalmasın', 'Bekle beni çocuk ıslahevi, ben geliyorum' diye yazdığı belirlendi.

İzmir’in Çiğli ilçesinde 94 yaşındaki kadını bıçaklayarak öldüren yetiştirme yurdunda kaldığı öğrenilen 15 yaşındaki kızın sosyal paylaşım sitesinde, 'Yamanlar yolcusu kalmasın', 'Bekle beni çocuk ıslahevi, ben geliyorum' diye yazdığı belirlendi.

Dün 8053 sokak 30 numarada meydana gelen olayda annesinden haber alamayan ve evine giden M.S., 94 yaşındaki Nuriye Sağ’ı kanlar içerisinde yerde buldu. Polis ekiplerinin yaptıkları incelemede Nuriye Sağ’ın 8 yerinden bıçaklanarak yaşamını yitirdiği belirlendi. Soruşturma başlatan polis ekipleri, zaman zaman yetiştirme yurdunda kalmasına rağmen kaçarak gelip yaşlı kadının yanında kalan 15 yaşındaki G.B.K.’nin kimliğini tespit etti. Harekete geçen ekipler G.B.K.’yi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Yaşı küçük olan G.B.K., Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Ağabeyinin de cezaevinde olduğu öğrenilen G.B.K.’nin, küçük yaşlardan beri çocuk yuvasında kaldığı, sık sık da kaçtığı öğrenildi. G.B.K.’nin, cinayet olayının ardından ise sosyal paylaşım sitesindeki profiline, yaşlı kadının gömüleceği mezarlığı işaret etmek için 'Yamanlar yolcusu kalmasın' ve 'Bekle beni çocuk ıslahevi, ben geliyorum' diye yazdığı görüldü. G.B.K. adliyeye sevk edildi. CİHAN

Vahşi cinayetin detayları ortaya çıktı

Vahşi cinayetin detayları ortaya çıktı

 

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
24 Nisan 2017 Pazartesi
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER