Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Diziden kazandı ticarete atıldı!
21 Haziran 2013 Cuma 13:00

Diziden kazandı ticarete atıldı!

Wilma Elles geçtiğimiz yıl ünlü bir marka için tasarladığı kıyafetler ilgi görünce, kendi mağazasını açmaya karar verdi!..

Alman Oyuncu Wilma Elles, 3 sezon rol aldığı 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin final yapmasının ardından iş kadınlığına atıldı.

Wilma Elles geçtiğimiz yıl ünlü bir giyim markası için özel kostümler tasarladı. Güzel oyuncunun hazırladığı abiye kıyafetler büyük ilgi gördü.

YOĞUN SİPARİŞ ALDI!
 
Özellikle düğün ve mezuniyetlerin ağırlıkta olduğu şu günlerde, oyuncunun tasarımlarına art arda sipariş gelince; çalıştığı firma da Elles'ten yeni bir koleksiyon talep etti. Ancak Wilma Elles teklifi geri çevirerek, tasarımlarını kendi mağazasında satışa sunmaya karar verdi.
 
İstanbul ve Çeşme'de mağaza açacak!..
 
İş kadınlığı için kolları sıvayan Elles, Alaçatı'da mağaza bakmaya başladı bile... Çeşme ve İstanbul'da mağaza açacak olan oyuncu, dizilerden kazandığını yeni işine yatıracak. Elles'in yeni sezonda yine iddialı bir diziyle ekranlara döneceği konuşuluyor. Bu konuda konuşma yasağının olduğunu söyleyen güzel oyuncu ser verip sır vermiyor!
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
16 Aralık 2017 Cumartesi
Aykut Onur KALAYCI
EGELİ ETKİHABER
ÖZEL HABER